AROMA KING GEM BOX - COTTON CANDY ICE (SLAĎOUČKÁ A OSVĚŽUJÍCÍ CUKROVÁ VATA)16MG

4 hodnocení

JEDNORÁZOVÁ CIGARETA AROMA KING GEM BOX - COTTON CANDY ICE (slaďoučká a osvěžující cukrová vata) 16MG

standardní cena: 199 Kč –5 % 189 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 527
AROMA KING GEM BOX - COTTON CANDY ICE (SLAĎOUČKÁ A OSVĚŽUJÍCÍ CUKROVÁ VATA)16MG
4 hodnocení
59 gem box cotton candy ice
Novinka
199 Kč –5 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu

Chcete si užít plnou chuť bez starostí? V tom případě je Aroma King GEM BOX s obsahem 16 mg nikotinu perfektní volbou pro vás! Tato jednorázová elektronická cigareta nabízí až 700 potahů, což je dostatečně dlouhá doba, abyste uspokojili své potřeby. S náplní o obsahu 2 ml zaručuje dostatek kapacity pro dlouhodobé používání, aniž byste museli často doplňovat.

Co dělá Aroma King GEM BOX 16 mg tak revolučním? Kombinuje jednoduchost s vynikajícím vapovacím zážitkem. Jeho široká paleta chutí od klasických tabákových až po osvěžující ovocné kombinace uspokojí každého. Pokud jste milovníkem tabáku, potěší vás skutečnost, že tato cigareta nabízí autentický tabákový zážitek bez škodlivých látek spojených s kouřením.

Ergonomický tvar cigarety poskytuje pohodlný úchop a přirozenou senzaci při vapování. Elegantní design dodává produktu moderní vzhled, který můžete snadno užívat. Zapomeňte na starosti s nabíjením, výměnou náplní a složitými konfiguracemi - díky jednorázovému designu Aroma King GEM BOX 16 mg si můžete bez obtíží užívat vapování.

Připojte se k těm, kteří hledají jednoduchou a výkonnou elektronickou cigaretu! Vyzkoušejte bezstarostné vapování s Aroma King GEM BOX 16 mg a objevte nový standard elektronických cigaret.

March-11

Obsah nikotinu: 16mg/ml

Počet potahů: až 700

Objem náplně: 2mlvarování - škodlivý výrobek supervape 2-2