E-liquid Just Juice Salt Lulo & Citrus on Ice 10ml (11mg)

4 hodnocení

Autentická Chuť Tropů v Každém Potahu

Ponořte se do tropického ráje s Just Juice Salt Lulo & Citrus. Tato lahodná směs láká svou autentickou chutí tropického lilku quitského z Jižní Ameriky, připomínající angrešt a marakuju. Osvěžující kyselinku doplňuje šťavnatý citron, vytvářející dokonalý harmonický zážitek.

149 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1008
E-liquid Just Juice Salt Lulo & Citrus on Ice 10ml (11mg)
4 hodnocení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu


Just Juice Salt Lulo & Citrus (Tropické lulo & citron) 10ml

Originální Směs Pro Milovníky Ovocí

Just Juice z Velké Británie přináší neotřelé a originální ovocné aromaty. Série Just Juice Salt láká na nejlepší příchutě z dílny výrobce, ať už preferujete tropické ovoce nebo domácí chutě. Pro milovníky tabákových náplní je připravena také široká škála okouzlujících tabákových chutí pro okamžiky relaxace a pohody.

Výhody Nikotinové Soli

Absence dráždivého pocitu v krku během vapování a rychlé vstřebávání do organismu jsou jen některé z výhod náplní Just Juice Salt. Díky nim můžete inhalovat vyšší dávky nikotinu v delších intervalech, což prodlužuje životnost žhavících hlav a šetří kapacitu baterie i spotřebu náplně.

Výborná Volba Pro Každého

E-liquidy Just Juice Salt s obsahem 50% propylenglykolu a 50% glycerolu jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret, včetně populárních POD systémů. Nikotinová sůl snižuje spotřebu náplně, což zaručuje efektivní výkon i při použití kompaktních modelů.

Specifikace:

  • Objem lahvičky: 10ml
  • Výrobce: Just Juice (Velká Británie)