E-liquid Just Juice Salt Mango & Passion Fruit 10ml (11MG)

4 hodnocení

Zapomeňte na nudu s e-liquidem Just Juice Salt Mango & Passion Fruit. Tento lahodný blend se vyznačuje dominancí šťavnatého manga, doplněného jemnými tóny maracuji. Jeho výrazná a sladká příchuť vás doslova přiměje k nekonečnému vapování!

 

149 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 993
E-liquid Just Juice Salt Mango & Passion Fruit 10ml (11MG)
4 hodnocení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu

E-liquid Just Juice Salt 10ml - Apple & Pear On Ice

 E-liquidy Just Juice Salt: Prémiové Vapingové Zážitky z Velké Británie

Kvalita Bez Kompromisů

E-liquidy Just Juice Salt z Velké Británie představují vrcholnou kvalitu ve světě vapingu. Vyráběné z nejkvalitnějších surovin, přinášíme vám produkty, na které se můžete spolehnout. Na rozdíl od běžných e-liquidů obsahují naše receptury nikotin salycilát, nahrazující levnější variantu s kyselinou benzoovou. Díky tomu se při vapování vyhnete nepříjemnému dráždivému pocitu v krku a zároveň šetříte komponenty vaší e-cigarety.

Chuťové Symfonie

Každá příchuť Just Juice Salt je výsledkem pečlivé práce až k samotné dokonalosti. Naše e-liquidy nabízejí dlouhotrvající a výraznou chuť, která je autentická, sladká a svěží. Od exotických ovocných po tuzemské ovoce, v naší široké nabídce určitě najdete to, co vás osloví.

Vapujte s Jistotou

Osvoboďte své smysly a vydejte se na cestu objevování neuvěřitelných chutí s e-liquidy Just Juice Salt. S námi je vaping zážitek bez kompromisů. Buďte součástí této chuťové revoluce dnes!

Specifikace:

  • Objem lahvičky: 10ml
  • Výrobce: Just Juice (Velká Británie)