E-liquid Just Juice Salt Watermelon & Cherry 10ML (11mg)

5 hodnocení

Ultimátní Letní Ovocné Kombinace

Ponořte se do letního ráje s Just Juice Salt Watermelon & Cherry. Tato příchuť nabízí ultimátní ovocné spojení, které rozproudí vaše smysly. Začínáme s dokonale vyváženým melounovým základem, který v sobě skrývá sladké, kyselé a lehce natrpklé tóny. Následuje ho sukulentní chuť třešní, která tuto kombinaci posouvá do zcela nové dimenze.

149 Kč
Dostupnost: Vyprodáno (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 999
E-liquid Just Juice Salt Watermelon & Cherry 10ML (11mg)
5 hodnocení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu


Just Juice Salt 11mg: Watermelon & Cherry (Vodní meloun & třešeň) 10ml

Originální Chuťové Zážitky od Just Juice

Just Juice z Velké Británie vám přináší nejen neotřelé a originální ovocné aromaty, ale také širokou škálu hotových e-liquidů s nikotinovou solí. Tato série láká na nejlepší příchutě z dílny Just Juice, ať už preferujete tropické ovoce nebo tuzemské lahůdky. Pro milovníky tabákových náplní je také připravena řada okouzlujících chutí, které nabízejí momenty relaxace a pohody.

Výhody Nikotinové Soli

Náplně Just Juice Salt nabízejí vyšší dávku nikotinu bez dráždivého pocitu v krku během vapování. Díky rychlejšímu vstřebávání do organismu a delším intervalům mezi potahy prodlužují životnost žhavících hlav, šetří kapacitu baterie a snižují spotřebu náplně.

Ideální Pro Všechny Typy Elektronických Cigaret

S obsahem 50% propylenglykolu a 50% glycerolu jsou e-liquidy Just Juice Salt vhodné do všech typů elektronických cigaret. Nikotinová sůl je ideální volbou i pro kompaktní POD systémy, které nabízejí vysokou efektivitu s menší spotřebou náplně.

Specifikace:

  • Objem lahvičky: 10ml
  • Výrobce: Just Juice (Velká Británie)