HHCPO Cartridge 10% - Bubblegum 1 ml

9 hodnocení

Prozkoumejte exotickou chuť a přínosy HHCPO s námi!

Ponořte se do světa relaxace a pohody s naším HHCPO Cartridge 10% - Bubblegum 1 ml. Užijte si příchuť manga v kombinaci s výhodami nově objeveného kanabinoidu HHCPO, vše baleno v špičkových CCELL cartridge. Naše produktová řada přináší nejen jedinečnou chuťovou zkušenost, ale i blahodárné účinky pro vaše tělo a mysl. Ideální volba pro každého, kdo hledá mimořádný zážitek. Přijměte výzvu a objevte svět HHCPO s námi!

standardní cena: 890 Kč –33 % 588 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1035
HHCPO Cartridge 10% - Bubblegum 1 ml
9 hodnocení
HHCPO Cartridge 10% - Bubblegum 1 ml
890 Kč –33 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu

Zážitek bez kompromisů

Náplň cartridge HHCPO obsahuje extrémně vysoký obsah HHCPO, dosahující 10-20%. To znamená maximální koncentraci této účinné kanabinoidní látky, která je známá svými silnými účinky a schopností poskytnout příjemný pocit relaxace. S touto exkluzivní náplní můžete očekávat nejen intenzivní zážitek, ale také otevřenost ke zkoumání všech možností, které HHCPO nabízí.

 

Prožijte přirozenou chuť a vůni

Naše náplň HHCPO Cartridge je obohacena o 5% terpenů z čistě organických zdrojů. Tyto aromatické sloučeniny nejen dodávají produktu jedinečnou chuť, ale také ovlivňují celkový uživatelský zážitek. Díky nim má naše náplň nejen příjemnou, ale i autentickou chuť, která vám přinese skutečně bohatý zážitek.

 

Prozkoumejte vrchol vaporizace s Cartridge CCELL

Naše kvalitní cartridge jsou navrženy speciálně pro vaporizaci olejů a koncentrátů, nabízejí vynikající chuť, konzistentní tok a maximální efektivitu. Díky našemu inovativnímu designu si můžete být jisti, že minimalizujeme riziko úniků, což vám poskytuje bezstarostný zážitek. Spolehlivost a oblíbenost mezi uživateli vaporizérů dělají z Cartridge CCELL jednoznačnou volbu pro ty, kteří hledají špičkovou kvalitu a výkon.

IMG_1030

 

 

 

 

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let. (což ověří dopravce při vydání zásilky) Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte - případné účinky odezní během pár hodin.V žádném případě po omylném požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.