HHCPO Cartridge 20% - Cinnamon 1 ml

5 hodnocení

Zažijte exotickou chuť a účinky HHCPO s námi!

Ponořte se do světa relaxace a pohody s naším HHCPO Cartridge 20% - skořice 1 ml. Užijte si sladkou příchuť skořice spolu s výhodami nově objeveného kanabinoidu HHCPO, vše baleno v špičkových CCELL cartridge. Naše produktová řada nejen nabízí jedinečnou chuťovou zkušenost, ale také přináší blahodárné účinky pro tělo i mysl. Ideální volba pro ty, kdo hledají mimořádný zážitek. Přijměte výzvu a objevte svět HHCPO s námi!

 

698 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 1071
HHCPO Cartridge 20% - Cinnamon 1 ml
5 hodnocení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu

Zážitek bez kompromisů

Naše náplně cartridge HHCPO nesou extrémně vysoký obsah HHCPO, dosahující 10-20%. Tento fenomenální koncentrát nabízí maximální účinnost této kanabinoidní látky, která je známá svými silnými účinky a schopností poskytnout příjemný pocit relaxace. S touto exkluzivní náplní můžete očekávat nejen intenzivní zážitek, ale také otevřenost ke zkoumání všech možností, které HHCPO nabízí. Prozkoumejte bezmezné možnosti a přijměte výzvu k objevení nové úrovně relaxace s naší nejvyšší kvalitou HHCPO cartridge. 

 

 

 

 

 

 

Prožijte přirozenou chuť a vůni 

Naše náplně HHCPO Cartridge jsou obohaceny o 5% terpenů z čistě organických zdrojů. Tyto aromatické sloučeniny nejen dodávají produktu jedinečnou chuť, ale také ovlivňují celkový uživatelský zážitek. Díky nim má naše náplň nejen příjemnou, ale i autentickou chuť, která vám přinese skutečně bohatý zážitek. Ponořte se do přírodních esencí a objevte nové dimenze vašeho vaporizačního zážitku s našimi HHCPO Cartridge.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevřete dveře k vrcholu vaporizace s Cartridge CCELL

Naše kvalitní cartridge jsou přesně navrženy pro vaporizaci olejů a koncentrátů, a to s jedinečným důrazem na vynikající chuť, konzistentní tok a maximální efektivitu. Díky inovativnímu designu můžete být naprosto uvolněni, protože minimalizujeme riziko úniků, což zajišťuje bezstarostný zážitek. Spolehlivost a obliba mezi uživateli vaporizérů potvrzují, že Cartridge CCELL je nepřekonatelnou volbou pro ty, kdo touží po špičkové kvalitě a výkonu. Přijměte výzvu a objevte dokonalost vaporizace s námi.
IMG_1030

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dle platných právních předpisů ČR však žádným způsobem nenabádáme k užívání či požívání výše uvedených látek. Tyto produkty jsou dostupné osobám starším 18 let. (což ověří dopravce při vydání zásilky) Produkt ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu do 25°C. Při omylném užití dostatečně pijte a jezte - případné účinky odezní během pár hodin.V žádném případě po omylném požití neřiďte motorová vozidla či těžké stroje. Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt.