JERKY SLANINA & CHILLI 25 G

3 hodnocení

Dokonalá kombinace chutí:

Objevte harmonii hovězího masa a slaniny, která vynikne nejen v burgerech, ale nyní i v našem gurmánském jerky! Naše Jerky Slanina & Chilli nabízí s každým soustem jemné teplo nejlepšího chilli a stává se tak nejen vydatnou, ale i lahodnou svačinou.

79 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1140
JERKY SLANINA & CHILLI 25 G
3 hodnocení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 60 minut
Doručení do 60 minut
po Ostravě a okolí

Detailní popis produktu

Vybrané ingredience pro prvotřídní zážitek:

Zapomeňte na umělé příchutě a zvýrazňovače chuti, na které spoléhá mnoho jiných. My věříme v krásu jednoduchosti a kvality. Každé balení obsahuje nejjemnější kousky hovězího, neodolatelnou chuť slaniny, kouřové aroma a špetku pikantního chilli pro nepřekonatelný chuťový dobrodružství.

Svačina jako stvořená pro dobrodruhy:

Naše Jerky Slanina & Chilli se vejde do batohu i kapsy a je tak ideálním společníkem na každé dobrodružství nebo jako rychlá svačina v práci. Díky výhradně přírodním ingrediencím a vysokému obsahu proteinů zajistí, že vaše tělo dostane vše potřebné, i když zrovna nemáte čas na vaření.

Výroba s pečlivostí:

Náš proces nezačíná v okamžiku, kdy ochucujeme jednotlivé plátky sušeného hovězího. Začíná již výběrem surovin a koření, díky čemuž můžete být jisti, že každé balení obsahuje pouze prvotřídní hovězí a pečlivě vybranou kombinaci chilli koření.

Závazek k přírodním chutím:

Všechny pikantní chutě, které pocítíte, mají přírodní původ. V HOT-CHIP věříme, že v kvalitním jídle není místo pro zbytečnou chemii – rozdíl ucítíte již při prvním soustu!

Složení:

Hovězí maso (100 g výrobku je vyrobeno z 270 g hovězího masa), kořenící směs (sůl, směs koření a dehydrované zeleniny – chilli, cibule, česnek), aromatizující látky (slanina 1.8 %), kouřové aroma, regulátor kyselosti: kyselina vinná.

Skladování:

Skladujte v suchu a chladu. Jakmile balení otevřete, spotřebujte ho do 24 hodin. Případný bílý povlak není na závadu. Absorbér kyslíku není určen ke konzumaci.

Hmotnost: 25 g