Soutěž o hodnotné ceny od Hodinovyrozvoz.cz

Termín soutěže: 10. února - 10. března 2024

O co se soutěží?

Zapojte se do naší vzrušující soutěže a vyhrajte jednu z fantastických cen:

  1. Apple iPhone 15 Pro
  2. Apple AirPods 3. generace
  3. Voucher na náš e-shop v hodnotě 2 500 Kč 

Hlavní cenou je iPhone 15 Pro, který je synonymem pro moderní technologii a vynikající design. Pro milovníky hudby nabízíme Apple AirPods 3. generace, které poskytují nekompromisní zvukový zážitek. A pro ty, kteří mají rádi kratom, HHC a další magické produkty z naší nabídky, je tu voucher v hodnotě 2500 Kč, který můžete využít na našich stránkách Hodinovyrozvoz.cz. Tato soutěž je vaší šancí získat něco opravdu hodnotného.

Jak se můžete zúčastnit?

Pro zapojení do soutěže stačí v období od 10. 2. do 10. 3. 2024 splnit následující kroky:

  • Sledujte náš instagram: Nejprve dejte follow našemu profilu Hodinový Rozvoz. Zde najdete všechny informace o soutěži a pravidelné aktualizace.
  • Napište komentář “soutěžím” V komentáři pod naším příspěvkem o soutěži napište slovo “soutežím”. Tím podpoříte povědomí o naší akci.
  • Vytvořte objednávku: Abyste se mohli zúčastnit, je potřeba udělat u nás nákup minimálně za 199 Kč. Tento krok vám umožní nejen soutěžit, ale také vyzkoušet naše služby.
  • Sdílejte fotografii: Fotografujte tašku s naší samolepkou, kterou obdržíte s vaší objednávkou, a tuto fotku sdílejte na Instagramu s naším označením.
  • Minimální věk 18+: Zapojit se můžou pouze osoby starší 18 let, což je v souladu s právními předpisy.

Kde se můžete zúčastnit?

Soutěž probíhá na našem Instagramovém profilu Hodinový Rozvoz. Sledujte nás, abyste měli vždy aktuální informace nejen o soutěži, ale i o našich nových službách a nabídkách. Instagram je skvělým místem, kde můžeme sdílet naše novinky a interagovat s vámi, našimi zákazníky.

Sledujte nás, zapojte se a těšte se na možnost vyhrát! Hodně štěstí přejeme všem účastníkům.

 

HR akce banner (1640 x 1100 px)_1